Erasmus+ natječaji za studente

Natječaj za Erasmus+ kratkoročnu studentsku mobilnost

Sveučilište u Zadru raspisuje Natječaj u sklopu programa Erasmus+ (Projekt 2023-1-HR01-KA131-HED-000113708). U okviru ovog Natječaja studenti se prijavljuju za sljedeće aktivnosti:

1. Kombinirana kratkoročna mobilnost studenata prijediplomskih i diplomskih studija koja podrazumijeva fizičku mobilnost u trajanju od 5 do 30 dana uz obvezni virtualni dio mobilnosti prije, tijekom i/ili nakon fizičkog dijela mobilnosti.
  2. Kratkoročna mobilnost studenata poslijediplomskih studija koja podrazumijeva fizičku mobilnost u trajanju od 5 do 30 dana bez obveznog virtualnog dijela mobilnosti.
  3. Kombinirana kratkoročna mobilnost studenata u svrhu sudjelovanja u kombiniranom intenzivnom programu (Blended Intensive Programme – BIP).

Mobilnosti se mogu realizirati najranije od 16. listopada 2023. te moraju završiti najkasnije do 31. srpnja 2025. godine. Prijave se podnose odmah, dok se ne utroše dodijeljena sredstva, zaključno do 1. svibnja 2025. godine.

Više informacija kao i potrebne obrasce pronađite u tekstu Natječaja

NAPOMENA: Povjerenstvo će se, ovisno o broju zaprimljenih prijava, sastajati svakih mjesec dana i vršiti odabir kandidata do popunjenja odobrene kvote ili zaključenja Natječaja, a rezultati će se objavljivati ovdje

Kontakt za dodatne informacije:
Matea Katić Jerolimov
E-mail: erasmus@unizd.hr
Tel: 023-200-588

Photo credit: photo by SHVETS production.