Erasmus+ natječaji za osoblje

Natječaj za financiranje Erasmus+ kombiniranih intenzivnih programa

Sveučilište u Zadru raspisuje Natječaj za razvoj kombiniranih intenzivnih programa (Blended Intensive Programme – BIP) u sklopu programa Erasmus+, Projekta broj 2024-1-HR01-KA131-HED-000221383. U okviru ovog Natječaja sastavnice Sveučilišta u Zadru prijavljuju kombinirane intenzivne programe koje će se izvoditi kao koordinator programa, a uz sudjelovanje barem dvije partnerske institucije nositelja Erasmus povelje u visokom obrazovanje iz dvije različite programske zemlje.

Kombinirani intenzivni programi su kratki, intenzivni programi za grupe studenata ili nastavnog i administrativnog osoblja (polaznika) u kojima se primjenjuju inovativni načini učenja i poučavanja. Njihova struktura obuhvaća kratkoročnu fizičku grupnu mobilnost u trajanju od 5 do 30 dana uz obveznu virtualnu komponentu.

Više informacija o uvjetima i načinu prijave pročitajte u tekstu Natječaja.

Financijska potpora dodjeljuje se prema redoslijedu zaprimanja prijava („first come, first served“) uz uvjet uredno dostavljene natječajne dokumentacije.

Kontakt osoba za dodatne informacije:
Marija Džaja Sikirić, dipl. oec.
e-mail: partnerships@unizd.hr