Erasmus+ natječaji za osoblje

Erasmus+ KA131 natječaj za mobilnost osoblja

Sveučilište u Zadru raspisuje Natječaj za financiranje mobilnosti nastavnika i nenastavnog osoblja te dolazne mobilnosti inozemnih stručnjaka u sklopu Programa Erasmus+ KA131 (Projekt broj: 2024-1-HR01-KA131-HED-000221383) koju je moguće ostvariti od dana objave rezultata Natječaja do kraja trajanja Projekta, odnosno do 31. srpnja 2026. godine. Prijavu je nužno predati minimalno 45 dana prije početka planirane mobilnosti.

Financijska potpora dodjeljuje se nastavnicima i nenastavnom osoblju Sveučilišta u Zadru koje želi ostvariti mobilnost u svrhu podučavanja ili osposobljavanja na visokoškolskim ustanovama ili organizacijama u programskim zemljama (članicama EU te Islandu, Lihtenštajnu, Norveškoj, Makedoniji, Srbiji i Turskoj) kao i partnerskim zemljama (sve ostale zemlje svijeta) te za financiranje gostujućih predavanja inozemnih stručnjaka koji nisu zaposlenici visokoškolskih institucija.

Rok za prijavu je odmah, do popunjenja odobrene kvote ili najkasnije do 1. svibnja 2026. godine. Više informacija možete pronaći u tekstu Natječaja dostupnom na poveznici.

Povjerenstvo će se, ovisno o broju zaprimljenih prijava, sastajati periodično, a najmanje jednom mjesečno, te vršiti odabir kandidata do popunjenja odobrene kvote ili zaključenja Natječaja. Rezultati će se objavljivati ovdje, a prijavu je nužno predati minimalno 45 dana prije početka planirane mobilnosti.

Kontakt za dodatne informacije:
Matea Katić Jerolimov
E-mail: erasmus@unizd.hr